De standen in de poules van Hoogkerk, Hoogkerk

KNKV 1e klasse B (zaal)
1Drachten / van der Wiel 114101321365304(61)
2CSL 11490518344312(32)
2Quick '21 11490518308293(15)
2De Wâlden 11490518361330(31)
2Ritola 11482418314289(25)
6De Waterpoort 1144199313343(-30)
7Oerterp / VKC 11430116307365(-58)
8Hoogkerk 11420124310386(-76)
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
1Nic. / Alfa-college 314111223339249(90)
2Heerenveen 214100420293229(64)
2AVO 214100420309264(45)
4Sparta 21491419349262(87)
5Amicitia 21460812283267(16)
6ROG 21451811283314(-31)
7De Hoeve 21421115247340(-93)
8Hoogkerk 21402122188366(-178)
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
1AVO 31290318230194(36)
2Wez Handich / Dow 21261513231228(3)
2Nic. / Alfa-college 41261513229215(14)
2ZKC '19 31261513203205(-2)
5Hoogkerk 31252512210211(-1)
6Ritola 21242610218226(-8)
7Quick '21 2122195186228(-42)
Breedtekorfbal Senioren poule 202 (zaal)
1Des 312110122248162(86)
2Noordenveld 41290318199189(10)
3SDO 21280416205160(45)
4Korwi 21260612131143(-12)
5Club Brothers 31250710157171(-14)
6De Pein 41220104129197(-68)
7Hoogkerk 41210112143190(-47)
Midweek poule 004 (zaal)
1Pallas '08 MW11211012215299(53)
2NKC MW11281317166112(54)
2MN en W MW11281317144103(41)
4DFS / Veenwouden MW11260612140124(16)
5Invicta / Frigro MW11250710123146(-23)
6Zunobri / OWK MW11220104107158(-51)
7Hoogkerk / Nic. MW2121011278168(-90)
A-junioren 1e klasse A (zaal)
1Invicta / Frigro A112120024343137(206)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A11281317220188(32)
3Hoogkerk / Nic. A11280416240188(52)
4LDODK / Rinsma Fashion A21250710168225(-57)
5ASVD | PV Systems A2123187191234(-43)
5Flamingo's A1123187183243(-60)
7ZKC '19 A11211103160290(-130)
A-junioren 2e klasse B (zaal)
1Ritola A114140028374173(201)
2SIOS A114110322329229(100)
3Heerenveen A114100420245214(31)
4Udiros A11490518209219(-10)
5Hoogkerk / Nic. A21450910208256(-48)
6Rodenburg / Sparta A11440108174231(-57)
7AVO A31430116172243(-71)
8Drachten / van der Wiel A21400140134280(-146)
B-aspiranten 1e klasse A (zaal)
1Heerenveen B11293021188130(58)
2Hoogkerk / Nic. B11283119187136(51)
3Drachten / van der Wiel B11282218160123(37)
4CSL B11262414163146(17)
5SIOS B1122195126170(-44)
6ASVD | PV Systems B11220104110176(-66)
7DOS '46 B21211103129182(-53)
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B11211012219396(97)
2Sparta B112100220153112(41)
3OKO / Bies B11280416165129(36)
4De Granaet B11270514139132(7)
5Vlug & Vaardig B1124088118151(-33)
6EKC 2000 B11220104120168(-48)
7Hoogkerk / Nic. B21200120101201(-100)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (zaal)
1Noordenveld B21212002419158(133)
2Hoogkerk / Nic. B3129121916893(75)
3Rodenburg / OWK B1128041614896(52)
4Oerterp / VKC B1125251211896(22)
5Ritola B112318789149(-60)
6Korwi B112219561175(-114)
7Donkerbroek / VZK B2120111159167(-108)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
1SDO B112903189473(21)
2EKC 2000 B2127141511186(25)
3Stadskanaal '74 B11270514131107(24)
4HHV B212615139283(9)
5Vitesse B112507108795(-8)
6AVO B311416980114(-34)
7Hoogkerk / Nic. B411119364101(-37)
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
1De Wâlden C11212002420568(137)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C11210022013890(48)
3Hoogkerk / Nic. C11280416163121(42)
4Rigtersbleek / Cottus C112417983119(-36)
5Rood-Wit C111308679117(-38)
6Invicta / Frigro C111209472149(-77)
7Amicitia C2121110374150(-76)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015 (zaal)
1DWA / Argo C11211012226666(200)
1Ritola C11211012215770(87)
3Hoogkerk / Nic. C3127051413395(38)
3Nic. / Alfa-college C21270514114118(-4)
5AVO C212408883120(-37)
6WSS C1122010464172(-108)
7Vitesse C1120012035211(-176)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
1Roreko C2121101229338(55)
2EKC 2000 C112912199950(49)
3DWA / Argo C312804168980(9)
4Hoogkerk / Nic. C412615138773(14)
5Zunobri C112309668100(-32)
6ROG C11221954485(-41)
7Korvesta C112111033286(-54)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
1Elko D11210112111243(69)
2VZK / Donkerbroek D1128131712374(49)
3Hoogkerk D1128041611869(49)
4ZKC '19 D1127051411566(49)
5Ritola D2126061212380(43)
6AVO D2122010434112(-78)
7Roda '70 D1120012027208(-181)
E-pupillen poule 027 (zaal)
1Des E11210022015781(76)
1AVO E112100220177102(75)
3EKC 2000 E11290318122100(22)
4Hoogkerk / Nic. E21270514131112(19)
5DWA / Argo E112408884123(-39)
6WSS E1121110399188(-89)
7Korwi E1120111145109(-64)
E-pupillen poule 046 (zaal)
1Spes E112921208355(28)
2WSS E2118211815264(88)
3Elko E111803167570(5)
4Hoogkerk / Nic. E1127231612087(33)
5ZKC '19 E21240887786(-9)
6ROG E1121110367132(-65)
7Thrianta E2120111149129(-80)
F-pupillen poule 022 (zaal)
1Drachten / van der Wiel F1128221812888(40)
2Wez Handich F11272316159116(43)
3Flamingo's F11263315146117(29)
4LDODK / Rinsma Fashion F11252512138120(18)
4Rodenburg F1125251291116(-25)
6Hoogkerk F11251611123120(3)
7Vlug & Vaardig F1120012051159(-108)


© KV Hoogkerk       |   Website gemaakt met SyndeoCMS   |   aantal hits : 25339