Kruistabellen van de poules van Hoogkerk, Hoogkerk

KNKV 1e klasse B (zaal)
De Wâlden 1Oerterp 1CSL 1Hoogkerk 1De Waterpoort 1Ritola 1Quick '21 1Drachten 1
De Wâlden 131 - 2318 - 2533 - 2521 - 1922 - 1613 - 1626 - 29
Oerterp / VKC 120 - 2623 - 3127 - 2122 - 1918 - 2519 - 2122 - 30
CSL 127 - 3327 - 1623 - 2031 - 1815 - 1729 - 2719 - 28
Hoogkerk 132 - 3523 - 3128 - 2525 - 2320 - 2416 - 1718 - 36
De Waterpoort 130 - 4227 - 2020 - 2421 - 1827 - 2728 - 2125 - 22
Ritola 119 - 2333 - 1922 - 2730 - 2423 - 1627 - 2318 - 16
Quick '21 121 - 1624 - 2323 - 2425 - 2119 - 1819 - 1331 - 17
Drachten / van der Wiel 128 - 2227 - 2419 - 1736 - 1928 - 2220 - 2029 - 21
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
Sparta 2Heerenveen 2Nic. 3Hoogkerk 2De Hoeve 2AVO 2Amicitia 2ROG 2
Sparta 217 - 2019 - 2329 - 1132 - 2120 - 1719 - 2031 - 20
Heerenveen 215 - 2420 - 2529 - 626 - 1820 - 1424 - 1726 - 15
Nic. / Alfa-college 322 - 2227 - 1225 - 1229 - 1426 - 1927 - 2627 - 19
Hoogkerk 211 - 3510 - 2416 - 3020 - 2020 - 2412 - 1719 - 19
De Hoeve 219 - 3012 - 2911 - 1923 - 1217 - 2716 - 2722 - 26
AVO 225 - 1913 - 1120 - 1632 - 1726 - 1925 - 2623 - 16
Amicitia 216 - 2213 - 1622 - 2731 - 514 - 1816 - 1718 - 14
ROG 222 - 3018 - 2117 - 1628 - 1723 - 1721 - 2725 - 20
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
AVO 3Nic. 4Hoogkerk 3ZKC '19 3Ritola 2Quick '21 2Wez Handich 2
AVO 316 - 1917 - 1325 - 1523 - 1518 - 1219 - 15
Nic. / Alfa-college 420 - 1914 - 1623 - 1416 - 1625 - 1214 - 16
Hoogkerk 314 - 1621 - 2316 - 2219 - 1815 - 1518 - 20
ZKC '19 317 - 1217 - 1913 - 1316 - 1415 - 1214 - 15
Ritola 221 - 2222 - 1818 - 2123 - 1817 - 1321 - 21
Quick '21 216 - 2421 - 2019 - 2011 - 1616 - 1722 - 19
Wez Handich / Dow 217 - 1925 - 1816 - 2422 - 2623 - 1622 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 202 (zaal)
Club Brothers 3De Pein 4Des 3Hoogkerk 4Korwi 2Noordenveld 4SDO 2
Club Brothers 319 - 914 - 1515 - 1011 - 1318 - 1413 - 14
De Pein 48 - 98 - 1710 - 1710 - 916 - 219 - 25
Des 328 - 1124 - 1223 - 914 - 925 - 2020 - 16
Hoogkerk 411 - 1515 - 1611 - 2110 - 1112 - 1712 - 13
Korwi 215 - 1010 - 98 - 1715 - 1011 - 1313 - 7
Noordenveld 414 - 1014 - 1323 - 2117 - 1615 - 915 - 14
SDO 220 - 1217 - 921 - 2317 - 1017 - 824 - 16
Midweek poule 004 (zaal)
DFS MW1Hoogkerk MW2Invicta MW1MN en W MW1NKC MW1Pallas '08 MW1Zunobri MW1
DFS / Veenwouden MW120 - 718 - 97 - 145 - 1111 - 1214 - 8
Hoogkerk / Nic. MW22 - 113 - 145 - 117 - 173 - 1316 - 8
Invicta / Frigro MW16 - 913 - 910 - 238 - 128 - 1110 - 2
MN en W MW118 - 1314 - 511 - 128 - 610 - 56 - 9
NKC MW111 - 1019 - 724 - 1014 - 148 - 1518 - 3
Pallas '08 MW112 - 612 - 714 - 612 - 814 - 1119 - 13
Zunobri / OWK MW114 - 1616 - 710 - 175 - 711 - 158 - 13
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Flamingo's A1Hoogkerk A1ASVD | PV S A2ZKC '19 A1LDODK A2Mid-Fryslân A1Invicta A1
Flamingo's A116 - 2018 - 1714 - 1421 - 1217 - 1810 - 38
Hoogkerk / Nic. A126 - 1223 - 1421 - 1326 - 914 - 1316 - 22
ASVD | PV Systems A216 - 1415 - 2120 - 1918 - 1919 - 199 - 21
ZKC '19 A111 - 2113 - 2118 - 2613 - 1711 - 268 - 41
LDODK / Rinsma Fashion A218 - 1321 - 1914 - 1214 - 2310 - 148 - 21
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A116 - 1321 - 2019 - 827 - 1219 - 1717 - 25
Invicta / Frigro A137 - 1419 - 1329 - 1742 - 526 - 922 - 11
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Drachten A2AVO A3Heerenveen A1Hoogkerk A2SIOS A1Ritola A1Udiros A1Rodenburg A1
Drachten / van der Wiel A27 - 138 - 1411 - 1914 - 2510 - 296 - 179 - 15
AVO A317 - 911 - 1517 - 1915 - 2319 - 288 - 1811 - 17
Heerenveen A120 - 1217 - 620 - 1020 - 1917 - 228 - 1113 - 12
Hoogkerk / Nic. A222 - 1315 - 1120 - 2116 - 2510 - 159 - 1512 - 14
SIOS A132 - 524 - 1432 - 2418 - 1715 - 2419 - 1126 - 13
Ritola A127 - 727 - 829 - 1940 - 923 - 1732 - 1027 - 7
Udiros A120 - 1514 - 1111 - 2119 - 1221 - 2614 - 2710 - 9
Rodenburg / Sparta A110 - 810 - 1111 - 1617 - 1812 - 2811 - 2416 - 18
B-aspiranten 1e klasse A (zaal)
ASVD | PV S B1Heerenveen B1Hoogkerk B1Drachten B1DOS '46 B2SIOS B1CSL B1
ASVD | PV Systems B17 - 168 - 164 - 1520 - 1012 - 1011 - 14
Heerenveen B117 - 514 - 1417 - 917 - 1220 - 1217 - 14
Hoogkerk / Nic. B118 - 98 - 819 - 1922 - 1117 - 1311 - 10
Drachten / van der Wiel B119 - 510 - 1111 - 915 - 814 - 1013 - 9
DOS '46 B212 - 916 - 2011 - 1610 - 129 - 911 - 13
SIOS B112 - 1010 - 188 - 169 - 1115 - 108 - 14
CSL B117 - 1013 - 1314 - 2112 - 1214 - 919 - 10
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
EKC 2000 B1OKO B1Mid-Fryslân B1Hoogkerk B2Sparta B1Vlug & Vaardig B1De Granaet B1
EKC 2000 B18 - 1610 - 1516 - 89 - 1012 - 1411 - 14
OKO / Bies B119 - 98 - 1119 - 129 - 1418 - 810 - 9
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B120 - 619 - 1317 - 616 - 616 - 715 - 3
Hoogkerk / Nic. B211 - 147 - 1710 - 204 - 1712 - 168 - 17
Sparta B113 - 814 - 1211 - 818 - 515 - 1012 - 9
Vlug & Vaardig B19 - 69 - 1310 - 2215 - 95 - 77 - 10
De Granaet B119 - 119 - 116 - 1415 - 917 - 1611 - 8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (zaal)
Donkerbroek B2Hoogkerk B3Korwi B1Noordenveld B2Oerterp B1Ritola B1Rodenburg B1
Donkerbroek / VZK B26 - 164 - 64 - 205 - 159 - 126 - 7
Hoogkerk / Nic. B321 - 517 - 28 - 1216 - 1311 - 213 - 10
Korwi B16 - 67 - 200 - 222 - 129 - 114 - 21
Noordenveld B218 - 211 - 1021 - 27 - 424 - 617 - 8
Oerterp / VKC B118 - 38 - 811 - 47 - 118 - 64 - 7
Ritola B111 - 57 - 1611 - 141 - 199 - 98 - 13
Rodenburg / OWK B117 - 410 - 1219 - 56 - 918 - 912 - 5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
AVO B3EKC 2000 B2HHV B2Hoogkerk B4SDO B1Stadskanaal '74 B1Vitesse B1
AVO B38 - 84 - 1510 - 59 - 86 - 208 - 7
EKC 2000 B29 - 510 - 76 - 59 - 619 - 712 - 7
HHV B211 - 411 - 77 - 72 - 81 - 98 - 2
Hoogkerk / Nic. B44 - 136 - 87 - 107 - 123 - 6
SDO B18 - 76 - 511 - 59 - 46 - 97 - 4
Stadskanaal '74 B19 - 1012 - 79 - 1214 - 87 - 916 - 12
Vitesse B114 - 98 - 66 - 56 - 85 - 610 - 7
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
De Wâlden C1Mid-Fryslân C1Rood-Wit C1Amicitia C2Hoogkerk C1Rigtersbleek C1Invicta C1
De Wâlden C112 - 712 - 425 - 314 - 721 - 524 - 3
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C16 - 1013 - 811 - 310 - 911 - 317 - 8
Rood-Wit C19 - 145 - 1310 - 711 - 164 - 11
Amicitia C21 - 249 - 124 - 812 - 236 - 614 - 1
Hoogkerk / Nic. C112 - 189 - 1312 - 67 - 416 - 622 - 9
Rigtersbleek / Cottus C17 - 152 - 1211 - 312 - 49 - 165 - 4
Invicta / Frigro C14 - 1612 - 134 - 1111 - 79 - 147 - 6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015 (zaal)
AVO C2DWA C1Hoogkerk C3Nic. C2Ritola C1Vitesse C1WSS C1
AVO C23 - 285 - 134 - 55 - 819 - 213 - 5
DWA / Argo C123 - 221 - 724 - 411 - 1326 - 420 - 10
Hoogkerk / Nic. C38 - 42 - 217 - 114 - 1015 - 217 - 3
Nic. / Alfa-college C211 - 48 - 296 - 105 - 1513 - 212 - 2
Ritola C111 - 48 - 137 - 612 - 515 - 318 - 7
Vitesse C12 - 143 - 242 - 262 - 185 - 224 - 12
WSS C14 - 62 - 263 - 187 - 162 - 187 - 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA C3EKC 2000 C1Hoogkerk C4Korvesta C1ROG C1Roreko C2Zunobri C1
DWA / Argo C38 - 75 - 710 - 29 - 44 - 913 - 5
EKC 2000 C112 - 18 - 810 - 014 - 73 - 56 - 4
Hoogkerk / Nic. C410 - 124 - 87 - 28 - 25 - 816 - 6
Korvesta C11 - 101 - 74 - 62 - 21 - 410 - 5
ROG C15 - 64 - 95 - 43 - 13 - 53 - 8
Roreko C213 - 43 - 55 - 312 - 311 - 311 - 2
Zunobri C15 - 75 - 108 - 910 - 58 - 32 - 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
AVO D2Elko D1Hoogkerk D1Ritola D2Roda '70 D1VZK D1ZKC '19 D1
AVO D21 - 102 - 84 - 77 - 31 - 110 - 12
Elko D18 - 29 - 59 - 419 - 48 - 34 - 2
Hoogkerk D113 - 34 - 58 - 717 - 28 - 78 - 10
Ritola D216 - 08 - 77 - 820 - 25 - 1414 - 5
Roda '70 D12 - 101 - 230 - 182 - 203 - 141 - 19
VZK / Donkerbroek D112 - 37 - 79 - 1413 - 815 - 411 - 7
ZKC '19 D110 - 12 - 38 - 78 - 726 - 36 - 7
E-pupillen poule 027 (zaal)
AVO E1Des E1DWA E1EKC 2000 E1Korwi E1Hoogkerk E2WSS E1
AVO E111 - 818 - 87 - 97 - 417 - 830 - 14
Des E18 - 1015 - 112 - 714 - 313 - 1018 - 8
DWA / Argo E12 - 99 - 178 - 95 - 48 - 129 - 8
EKC 2000 E114 - 156 - 810 - 511 - 811 - 911 - 8
Korwi E10 - 82 - 136 - 71 - 102 - 87 - 7
Hoogkerk / Nic. E218 - 147 - 137 - 412 - 1310 - 316 - 8
WSS E19 - 317 - 188 - 187 - 119 - 56 - 14
E-pupillen poule 046 (zaal)
Elko E1Hoogkerk E1ROG E1Spes E1Thrianta E2WSS E2ZKC '19 E2
Elko E13 - 810 - 52 - 713 - 27 - 6
Hoogkerk / Nic. E13 - 817 - 89 - 916 - 65 - 199 - 3
ROG E11 - 92 - 135 - 77 - 78 - 147 - 9
Spes E14 - 69 - 78 - 39 - 27 - 55 - 4
Thrianta E22 - 63 - 136 - 114 - 74 - 148 - 10
WSS E224 - 213 - 1319 - 56 - 616 - 312 - 7
ZKC '19 E28 - 94 - 713 - 52 - 57 - 24 - 10
F-pupillen poule 022 (zaal)
Drachten F1Flamingo's F1Hoogkerk F1LDODK F1Rodenburg F1Vlug & Vaardig F1Wez Handich F1
Drachten / van der Wiel F111 - 1114 - 119 - 815 - 410 - 410 - 11
Flamingo's F18 - 148 - 513 - 128 - 921 - 810 - 18
Hoogkerk F110 - 1812 - 128 - 510 - 610 - 46 - 9
LDODK / Rinsma Fashion F17 - 1011 - 1115 - 1310 - 617 - 19 - 15
Rodenburg F15 - 24 - 1710 - 812 - 127 - 57 - 7
Vlug & Vaardig F12 - 82 - 106 - 158 - 156 - 80 - 21
Wez Handich F17 - 711 - 1713 - 1514 - 1716 - 1317 - 5


© KV Hoogkerk       |   Website gemaakt met SyndeoCMS   |   aantal hits : 3936