Kruistabellen van de poules van Hoogkerk, Hoogkerk

KNKV 1e klasse B (zaal)
De Wâlden 1Oerterp 1CSL 1Hoogkerk 1De Waterpoort 1Ritola 1Quick '21 1Drachten 1
De Wâlden 131 - 2318 - 25
Oerterp / VKC 123 - 3127 - 21
CSL 123 - 2015 - 17
Hoogkerk 132 - 3525 - 23
De Waterpoort 130 - 4128 - 2125 - 22
Ritola 133 - 1923 - 1627 - 23
Quick '21 121 - 1625 - 2131 - 17
Drachten / van der Wiel 127 - 2419 - 1720 - 20
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
Sparta 2Heerenveen 2Nic. 3Hoogkerk 2De Hoeve 2AVO 2Amicitia 2ROG 2
Sparta 217 - 2019 - 23
Heerenveen 220 - 2529 - 6
Nic. / Alfa-college 325 - 1226 - 19
Hoogkerk 211 - 3520 - 20
De Hoeve 219 - 3016 - 2722 - 26
AVO 213 - 1126 - 1925 - 26
Amicitia 216 - 2231 - 518 - 14
ROG 218 - 2117 - 1621 - 27
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
AVO 3Nic. 4Hoogkerk 3ZKC '19 3Ritola 2Quick '21 2Wez Handich 2
AVO 316 - 19
Nic. / Alfa-college 414 - 1616 - 16
Hoogkerk 314 - 1616 - 22
ZKC '19 317 - 1215 - 1214 - 15
Ritola 223 - 1817 - 13
Quick '21 216 - 2419 - 2022 - 19
Wez Handich / Dow 225 - 1823 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 202 (zaal)
Club Brothers 3De Pein 4Des 3Hoogkerk 4Korwi 2Noordenveld 4SDO 2
Club Brothers 319 - 9
De Pein 48 - 1710 - 179 - 25
Des 325 - 2020 - 16
Hoogkerk 411 - 1512 - 13
Korwi 210 - 98 - 17
Noordenveld 414 - 1017 - 1615 - 9
SDO 220 - 1217 - 824 - 16
Midweek poule 004 (zaal)
DFS MW1Hoogkerk MW2Invicta MW1MN en W MW1NKC MW1Pallas '08 MW1Zunobri MW1
DFS / Veenwouden MW120 - 77 - 14
Hoogkerk / Nic. MW23 - 143 - 1316 - 8
Invicta / Frigro MW16 - 910 - 2310 - 2
MN en W MW18 - 6
NKC MW111 - 1019 - 7
Pallas '08 MW114 - 612 - 8
Zunobri / OWK MW114 - 1611 - 15
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Flamingo's A1Hoogkerk A1ASVD | PV S A2ZKC '19 A1LDODK A2Mid-Fryslân A1Invicta A1
Flamingo's A116 - 2018 - 17
Hoogkerk / Nic. A123 - 1426 - 9
ASVD | PV Systems A220 - 19
ZKC '19 A111 - 268 - 41
LDODK / Rinsma Fashion A218 - 1314 - 2310 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A119 - 817 - 25
Invicta / Frigro A137 - 1419 - 1326 - 9
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Drachten A2AVO A3Heerenveen A1Hoogkerk A2SIOS A1Ritola A1Udiros A1Rodenburg A1
Drachten / van der Wiel A27 - 138 - 14
AVO A311 - 1517 - 19
Heerenveen A120 - 1017 - 22
Hoogkerk / Nic. A222 - 1316 - 25
SIOS A132 - 519 - 1126 - 13
Ritola A127 - 823 - 1732 - 10
Udiros A120 - 1519 - 1210 - 9
Rodenburg / Sparta A110 - 1111 - 1611 - 24
B-aspiranten 1e klasse A (zaal)
ASVD | PV S B1Heerenveen B1Hoogkerk B1Drachten B1DOS '46 B2SIOS B1CSL B1
ASVD | PV Systems B17 - 16
Heerenveen B114 - 1417 - 12
Hoogkerk / Nic. B118 - 919 - 19
Drachten / van der Wiel B119 - 514 - 1013 - 9
DOS '46 B210 - 129 - 9
SIOS B112 - 108 - 168 - 14
CSL B113 - 1314 - 9
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
EKC 2000 B1OKO B1Mid-Fryslân B1Hoogkerk B2Sparta B1Vlug & Vaardig B1De Granaet B1
EKC 2000 B18 - 1610 - 15
OKO / Bies B18 - 1119 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B117 - 6
Hoogkerk / Nic. B211 - 144 - 17
Sparta B113 - 815 - 1012 - 9
Vlug & Vaardig B19 - 615 - 97 - 10
De Granaet B19 - 116 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (zaal)
Donkerbroek B2Hoogkerk B3Korwi B1Noordenveld B2Oerterp B1Ritola B1Rodenburg B1
Donkerbroek / VZK B26 - 169 - 12
Hoogkerk / Nic. B321 - 5
Korwi B12 - 129 - 114 - 21
Noordenveld B27 - 4
Oerterp / VKC B118 - 38 - 87 - 11
Ritola B11 - 198 - 13
Rodenburg / OWK B110 - 1219 - 56 - 9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
AVO B3EKC 2000 B2HHV B2Hoogkerk B4SDO B1Stadskanaal '74 B1Vitesse B1
AVO B310 - 58 - 7
EKC 2000 B29 - 510 - 79 - 6
HHV B28 - 2
Hoogkerk / Nic. B44 - 133 - 6
SDO B111 - 56 - 9
Stadskanaal '74 B112 - 714 - 8
Vitesse B15 - 6
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
De Wâlden C1Mid-Fryslân C1Rood-Wit C1Amicitia C2Hoogkerk C1Rigtersbleek C1Invicta C1
De Wâlden C112 - 712 - 4
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C113 - 811 - 3
Rood-Wit C110 - 711 - 16
Amicitia C21 - 24
Hoogkerk / Nic. C19 - 1316 - 6
Rigtersbleek / Cottus C17 - 1512 - 45 - 4
Invicta / Frigro C112 - 134 - 119 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015 (zaal)
AVO C2DWA C1Hoogkerk C3Nic. C2Ritola C1Vitesse C1WSS C1
AVO C24 - 55 - 813 - 5
DWA / Argo C123 - 221 - 7
Hoogkerk / Nic. C38 - 42 - 21
Nic. / Alfa-college C28 - 2913 - 2
Ritola C111 - 48 - 1312 - 515 - 3
Vitesse C12 - 26
WSS C17 - 162 - 187 - 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA C3EKC 2000 C1Hoogkerk C4Korvesta C1ROG C1Roreko C2Zunobri C1
DWA / Argo C313 - 5
EKC 2000 C114 - 73 - 5
Hoogkerk / Nic. C410 - 124 - 85 - 8
Korvesta C14 - 610 - 5
ROG C15 - 65 - 43 - 1
Roreko C213 - 411 - 311 - 2
Zunobri C15 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
AVO D2Elko D1Hoogkerk D1Ritola D2Roda '70 D1VZK D1ZKC '19 D1
AVO D21 - 104 - 71 - 11
Elko D14 - 2
Hoogkerk D14 - 58 - 10
Ritola D216 - 08 - 77 - 85 - 14
Roda '70 D13 - 141 - 19
VZK / Donkerbroek D19 - 14
ZKC '19 D1
E-pupillen poule 027 (zaal)
AVO E1Des E1DWA E1EKC 2000 E1Korwi E1Hoogkerk E2WSS E1
AVO E17 - 917 - 8
Des E115 - 112 - 718 - 8
DWA / Argo E12 - 95 - 4
EKC 2000 E111 - 9
Korwi E12 - 131 - 102 - 8
Hoogkerk / Nic. E218 - 1410 - 3
WSS E19 - 318 - 189 - 5
E-pupillen poule 046 (zaal)
Elko E1Hoogkerk E1ROG E1Spes E1Thrianta E2WSS E2ZKC '19 E2
Elko E1
Hoogkerk / Nic. E13 - 89 - 99 - 3
ROG E12 - 138 - 147 - 9
Spes E18 - 39 - 2
Thrianta E22 - 66 - 11
WSS E213 - 1319 - 516 - 3
ZKC '19 E28 - 94 - 10
F-pupillen poule 022 (zaal)
Drachten F1Flamingo's F1Hoogkerk F1LDODK F1Rodenburg F1Vlug & Vaardig F1Wez Handich F1
Drachten / van der Wiel F114 - 119 - 8
Flamingo's F18 - 513 - 12
Hoogkerk F18 - 510 - 4
LDODK / Rinsma Fashion F117 - 1
Rodenburg F15 - 27 - 57 - 7
Vlug & Vaardig F12 - 80 - 21
Wez Handich F17 - 711 - 1716 - 13


© KV Hoogkerk       |   Website gemaakt met SyndeoCMS   |   aantal hits : 3582