De standen in de poules van Hoogkerk, Hoogkerk

KNKV 1e klasse B (veld)
1Drachten / van der Wiel 1880016175135(40)
2De Waterpoort 1850310138113(25)
2CSL 1850310128121(7)
4Ritola 184048153134(19)
4De Wâlden 183238138144(-6)
6Quick '21 182155127137(-10)
7Oerterp / VKC 182064129173(-44)
8Hoogkerk 181163129160(-31)
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
1LDODK / Rinsma Fashion 387101517199(72)
2De Wâlden 2861113154108(46)
3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3851211112104(8)
4Drachten / van der Wiel 384048119105(14)
5De Parabool 283147106119(-13)
6ROG 28305690110(-20)
7CSL 282064121145(-24)
8Hoogkerk 28008082165(-83)
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
1AVO 377001412477(47)
2KZ / Thermo4U 486021216796(71)
3ZKC '19 2750210125109(16)
4Swift 27412910090(10)
5Hoogkerk 37304693115(-22)
6De Meeuwen 381254101132(-31)
7DOS '46 47115386137(-51)
8Apollo 27007082122(-40)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 011 (najaar)
1Lintjo 36600129049(41)
2Wez Warber en Fluch 16501108753(34)
3Rodenburg 3640286964(5)
4Hoogkerk 4630367178(-7)
5Wordt Kwiek 1620446888(-20)
6Dow / Wez Handich 5610526075(-15)
7De Pein 4600604987(-38)
Midweek poule 033 (najaar)
1TFS MW16501106144(17)
2Zunobri / OWK MW1640286951(18)
3Nic. / Alfa-college MW2620445369(-16)
4Hoogkerk MW1610524362(-19)
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
1LDODK / Rinsma Fashion A187011420193(108)
2Wageningen A1860212166117(49)
2De Meeuwen A1860212177123(54)
2DOS '46 A2860212163137(26)
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen A283147121141(-20)
6Hoogkerk / Nic. A181254111144(-33)
7AVO A281163120189(-69)
8Drachten / van der Wiel A18008080195(-115)
A-junioren 2e klasse B (veld)
1DTS A166001211648(68)
2It Fean / Boelenslaan A176011210467(37)
3OKO / Bies A17403811767(50)
4Rodenburg / Sparta A1731377295(-23)
5Hoogkerk / Nic. A27304689101(-12)
6AVO A37115371105(-34)
7Drachten / van der Wiel A27007040126(-86)
B-aspiranten 1e klasse A (najaar)
1CSL B16411910085(15)
2Drachten / van der Wiel B1632188572(13)
3Hoogkerk / Nic. B1631279382(11)
4OKO / Bies B16006072111(-39)
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B166001210134(67)
2De Granaet B1640286552(13)
3Flamingo's B1611434681(-35)
4Hoogkerk / Nic. B2601514792(-45)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
1Thrianta B16600126839(29)
2AVO B2630365948(11)
2Lintjo B1630365449(5)
4Hoogkerk / Nic. B3600603075(-45)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 097 (najaar)
1Vitesse B16510114321(22)
2Hoogkerk / Nic. B4630363337(-4)
3WSS B1621354132(9)
4Zunobri B1610522350(-27)
C-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1De Wâlden C166001210030(70)
2Hoogkerk / Nic. C1640287338(35)
3SIOS C1620443164(-33)
4Invicta / Frigro C1600602597(-72)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (najaar)
1Hoogkerk / Nic. C36510114933(16)
2Donkerbroek / VZK C1631273830(8)
3Olympia C1620443335(-2)
4OWK / Sparta C2610522042(-22)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 092 (najaar)
1LDODK / Rinsma Fashion C46600123715(22)
2DWA / Argo C3630363936(3)
3Hoogkerk / Nic. C4620444135(6)
4Drachten / van der Wiel C3610521445(-31)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 096 (najaar)
1Vitesse D16600129216(76)
2Hoogkerk D1640285824(34)
3AVO D2620442949(-20)
4Roda '70 D160060797(-90)
E-pupillen poule 019 (najaar)
1Ritola E16600129027(63)
2Des E1640285033(17)
3Hoogkerk / Nic. E2610523461(-27)
3Korwi E1610521770(-53)
E-pupillen poule 096 (najaar)
1WSS E26501108235(47)
2OKO / Bies E1640287653(23)
3Hoogkerk / Nic. E1630366554(11)
4Ritola E360060586(-81)
F-pupillen poule 032 (najaar)
1Hoogkerk / Nic. F16501105122(29)
2Roda '70 F1640285028(22)
3WSS F1630363730(7)
4Stadskanaal '74 F1600601977(-58)


© KV Hoogkerk       |   Website gemaakt met SyndeoCMS   |   aantal hits : 19045